Sausumos
transportas

Populiari paslauga
Logistikos paslaugos
Kelių transportas
Temperatūriniai kroviniai
Pavojingi kroviniai
Negabaritiniai kroviniai

Dalinių krovinių (LTL) konsolidacija, pervežimai:

skirtingomis kryptimis ir iš skirtingų siuntėjų atvykstančių krovinių surinkimas ir bendras jų transportavimas į paskirties šalį. Tai efektyviausias transportavimo būdas, kai vieno siuntėjo krovinių kiekis yra mažas ir transportuojama tolimais maršrutais. Konsolidaciniame sandėlyje laikomas prekes perkrauname, surūšiuojame, supakuojame, perpakuojame, užklijuojame etiketes bei pristatome pagal individualius kliento poreikius.

Pilnų krovinių (FTL) pervežimai:

įvairaus dydžio krovinius vežame visoje Europoje bei atliekame importo / eksporto prekių transportavimą tarp Europos ir Baltijos bei Azijos šalių.

Temperatūrinių krovinių pervežimai:

gabename krovinius, reikalaujančius temperatūrinio režimo. Temperatūra gali būti palaikoma nuo -25°C iki +25°C. Tai suteikia galimybę visais metų laikais gabenti tiek šaldytus krovinius, tiek ir krovinius, kuriems būtina teigiama temperatūra.

Pavojingų krovinių (ADR) pervežimai:

esame sukaupę ilgametę patirtį gabenant ADR – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 pavojingumo klasės krovinius.

Negabaritinių krovinių pervežimai:

tai nestandartinių krovinių pervežimas, kuriam reikalingi specialūs leidimai, kiti gabenimo sprendimai. Patyrę darbuotojai ir patikimų partnerių tinklas leidžia pasiūlyti kokybišką paslaugą ir konkurencingą kainą.

Scroll to Top